Stein Gunnar Bjørgvik

Daglig leder - Elektroingeniør

Tlf: 977 23 180
E-post: sgb@elektriker-service.no

Geir Johannessen

Servicemontør

Tlf: 917 37 494
E-post: geir@elektriker-service.no

FG-godkjent Tekniker FG-750:2
Automatiske brannalarm- og talevarslingsanlegg

Tomas Moa

Servicemontør

Tlf: 951 49 361
E-post: tomas@elektriker-service.no

Nemko Sertifisert elkontrollør
NEK 405-1 Termografering
NEK 405-2 Bolig
NEK 405-3 Næring

Marius Hallem Østvik

Servicemontør

Tlf: 413 80 735
E-post: marius@elektriker-service.no

FG-godkjent Tekniker FG-750:2
Automatiske brannalarm- og talevarslingsanlegg

Martin Segtnan

Servicemontør

Tlf: 980 61 465
E-post: martin@elektriker-service.no

Lone Bremseth

Kontor

Tlf: 922 85 030
E-post: lone@elektriker-service.no

Elias Opdal

Servicemontør

Tlf: 958 18 240
E-post: elias@elektriker-service.no